Geoblog.pl    lukaga    Podróże    Indie po raz pierwszy    Opoznienie

Opoznienie

Litwa
Litwa, Wilno

No coz, nasz samolot do Helsinek sie spoznia, wiec mozemy nie zdazyc na samolot do Delhi. Na przesiadke bedziemy mieli 25 min. Albo zdazymy, albo nie, albo bagaze zdążą, albo nie. Rosyjska ruletka po finsku.

mama B. - 2011-10-21 21:21
Jestem pewna, że i Wy i Wasze bagaże szczęśliwie dolecą, może tylko trochę później :-).Wiem, jak to jest bez bagaży :-(. Trzymajcie się Kochani cieplutko.

mama B. - 2011-10-21 21:27
Łukaszku, usuń jak możesz chociaż cztery komentarze. Mój komputer wariuje i powiela wpisy :-(. A może to ja robię coś nie tak jak trzeba? Jeszcze raz ściskam Was gorąco.

Zasoby: 76 wpisów76 36 komentarzy36 935 zdjęć935 0 plików multimedialnych0